Американський автогігант General Motors планує провести масові скорочення працівників на підприємствах у зв'язку з перенесенням виробничих потужностей з одного штату в інший.

Про це повідомляє агентство Reuters, посилаючись на заяву компанії. Під скорочення потраплять 1,1 тисяча працівників, які працювали на заводі у штаті Мічіган. Виробничі потужності перенесуть до Теннессі.

Розпрощається компанія, ймовірно, і з одним зі своїх брендів. Марку Opel планують продати концерну Peugeot-Citroen.

Раніше General Motors планувало інвестувати додаткові кошти заради збереження 1,5 тисяч робочих місць на підприємстві. На ці потреби мали виділити близько мільярда доларів.

У листопаді 2016 року авто гігант США оголосив про скорочення двох тисяч працівників через зниження обсягів продажів автомобілів. В результаті на початку 2017 року на заводах в Лордстоні, Огайо, Ленсінгу та Мічігані скасували треті зміни.

Популярні новини зараз

Ридаюча пенсіонерка не могла потрапити на потяг "Одеса-Київ" через відсутність сертифіката: на тест не вистачало 200 гривень

В Україні почалися масові рейди у транспорті і "полювання" на фальшиві COVID-тести: штраф у 17 тисяч і 730 заведених справ

Наталя Могилевська показала, яка з неї "господиня": павуки на люстрі і павутина по кутах

Замість маку з вишнею - хліб з діркою від бублика: покупець показав, як "хитрують" з начинкою у випічці

Показати ще

Наприкінці минулого року в планах компанії було скоротити виробничі потужності в Детройті. На заводах міста планують скоротити 1,3 тисячі працівників.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, компанія General Motors вирішила зупинити власні виробничі потужності у Росії.