Ресторани для голих, здається, стають новим європейським трендом. Услід за Лондоном, де перший такий заклад відкрився у червні, аналогічне "ноу-хау" громадського харчування з'явилося і в столиці Німеччини.

Новий берлінський ресторан має назву "Eaterie". Всі відвідувачі та обслуговуючий персонал такого закладу можуть перебувати як в напівоголеному вигляді, так і зовсім голими, пише Informing.

Саме оголеність, повну чи часткову, називають головною умовою для того, аби почуватися у ресторані більш вільно, автори ідеї та організатори "Eaterie".

Читайте також: У ресторан для оголених не пускають товстунів

У перший тиждень після відкриття подібного закладу громадського харчування їжа та напої в ньому були безкоштовними. Він уже завоював популярність. Особливо зацікавилися ним туристи через його епатажність. Для багатьох же консервативних берлінців сам факт появи такого ресторану став шокуючою новиною.

Як на апетит клієнтів впливає вигляд оголених тіл офіціантів та самих відвідувачів, не повідомляється. На думку шеф-кухаря ресторану Карла Кінскі, сама нагота - це витвір мистецтва, так як людське тіло досконале.

.