Влада Ірану не бачить логіки в обмеженні видобування нафти. Країна не планує приєднуватися до домовленості відповідної між Росії і трьома представниками ОПЕК. Її уклали 16 лютого в катарському місті Доха.

Про це повідомляє телеканал CNBC. Представники уряду Ірану, які відповідають за взаємодію з ОПЕК, наголосили, що більшість країн нарощували об'єми видобутку нафти, а Тегеран на той час був під санкціями Заходу. Тепер же, за їх словами, Іран буде нарощувати видобування після зняття обмежень.

Тепер угода Росії та ОПЕК стала беззмістовною на фоні рішення Тегерана. Причина в тому, що на аналогічні заходи мали погодитися всіх країни-члени ОПЕК. Іран також входить до організації.

Читайте також: Англія почала видобуток власної нафти під Лондоном

Угоду про заморожування видобутку нафти підписали Росія, Саудівська Аравія, Катар і Венесуела. Об'єми мали зупинити на рівні січня цього року. Загалом ці країни добувають майже чверть від всіх запасів "чорного золота" у світі.

Популярні новини зараз
Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей "Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі Ощадбанк скасував обмеження для власників карток: що стане безкоштовним
Показати ще

Сторони угоди намагалися у такий спосіб підвищити ціни на нафту. Вона постійно втрачає в ціні протягом останніх місяців. Але ринки скептично відреагували на підсумки зустрічі в Досі. Адже її учасники мають ще досягти спільної позиції в цьому питанні десятьма іншими країнами, серед яких й Іран.