Виборчу кампанію кандидата в президенти США мільярдера Дональда Трампа очолив політтехнолог, консультант і лобіст Пол Манафорт, який раніше консультував Віктора Януковича після Помаранчевої революції 2004 року. Про це повідомляє "Forbes".
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяКрім Віктора Януковича, в "послужному списку" Манафорта були такі одіозні особистості як лідер ангольських повстанців Жонас Савімбі, філіппінський диктатор Фердінанд Маркос, пов'язаний з наркотрафіком багамський прем'єр Лінден Піндлінг, президент Конго Мобуту Сесе Секо і багато інших.
Однак в передвиборному штабі Трампа відзначають, що найняли Пола Манафорта як фахівця, який розробляв політичну стратегію для багатьох американських президентів-республіканців, від Джеральда Форда і Рональда Рейгана, до Буша-старшого і Буша-молодшого. Також його послугами користувалися такі політики як Боб Доул і Джон Маккейн.
Читайте також: Канадська розвідка заявляє про підготовку Росії до відкритої війни
Нагадаємо, що Пол Манафорт прибув в Україну в 2005 році на запрошення Ріната Ахметова і допомагав Віктору Януковичу на протязі наступних п'яти років.