Старі бомбардувальники можуть висаджувати до 900 тис. дерев у день.Таким чином, можна швижко відновити ліси на планеті

Компанія Lockheed Martin Aerospace пропонує використовувати бомбардувальники C-130, призначені для установки мінних загороджень на території супротивника. Для цього апарати необхідно переобладнати під насіннєві бомби із саджанцями дерев, - пише видання True Activist.

"Обладнання, що використовується для створення мінних полів досить точне і може бути легко адаптоване для посадки дерев. Кожен такий літак може скинути в цілому до 900 тисяч "зелених бомб", що містять саджанці дерев. , - розповідає льотчик Пітер Сіммонс.

Ідею запропонували у Штаті Массачусетс, коли уряд зобов'язав всі компанії із забруднюючими електростанціями посадити ліси, для зменшення вуглецевого сліду, який вони випромінюють. Висадка насіння C-130 виявилася вдвічі дешевшою за ручну посадку.

Конуси, що несуть в собі саджанці дерев, розроблені таким чином, щоб проникати на глибину, достатню для подальшого розвитку молодого дерева. Матеріал "носія" розкладається одразу, щойно потрапляє у землю. Він також містить добрива і абсорбуючий вологу матеріал. Тобто здійснює своєрідний полив рослин.

Популярні новини зараз

Михайло Поплавський відсунув юних студенток і взявся за Тіну Кароль: вже покликав у свою печерку

Маша Полякова захотіла Майбах за 5 мільйонів, тому що у неї болять ноги, патлатий наречений запропонував тільки руку

Панянка чи все ж "пацанка"? Донька Ольги Фреймут Злата Мітчелл носить такі короткі спідниці, що навіть мама в молодості не наважувалася

Євген Петросян отримав жорсткий "удар" від захисника своєї ексдружини Олени Степаненко: "Ми довго мовчали і терпіли"

Показати ще

"Зелені бомби" адаптуються до будь якого району, в тому числі пустельного.

За п'ять років компанія Lockheed Martin може висадити до 5 мільярдів дерев, цього достатньо для відновлення 500000 га лісів.

Сьогодні в світі налічується близько 2500 транспортних літаків С-130, які використовуються в 70 країнах, тому система доставки та посадки лісів широко доступна.