Старі бомбардувальники можуть висаджувати до 900 тис. дерев у день.Таким чином, можна швижко відновити ліси на планеті

Компанія Lockheed Martin Aerospace пропонує використовувати бомбардувальники C-130, призначені для установки мінних загороджень на території супротивника. Для цього апарати необхідно переобладнати під насіннєві бомби із саджанцями дерев, - пише видання True Activist.

"Обладнання, що використовується для створення мінних полів досить точне і може бути легко адаптоване для посадки дерев. Кожен такий літак може скинути в цілому до 900 тисяч "зелених бомб", що містять саджанці дерев. , - розповідає льотчик Пітер Сіммонс.

Ідею запропонували у Штаті Массачусетс, коли уряд зобов'язав всі компанії із забруднюючими електростанціями посадити ліси, для зменшення вуглецевого сліду, який вони випромінюють. Висадка насіння C-130 виявилася вдвічі дешевшою за ручну посадку.

Конуси, що несуть в собі саджанці дерев, розроблені таким чином, щоб проникати на глибину, достатню для подальшого розвитку молодого дерева. Матеріал "носія" розкладається одразу, щойно потрапляє у землю. Він також містить добрива і абсорбуючий вологу матеріал. Тобто здійснює своєрідний полив рослин.

Популярні новини зараз

Після виписки Зеленського і Єрмака у "Феофанії" зникли коштовності: "Ніхто б і не помітив..."

Українці найчастіше гинуть не від Covid-19: результати досліджень

На Львівщині шукають молодого охоронця - покинув трактор і безслідно зник

Дружина Дзідзьо зворушливо привітала коханого архівними фото з-під вінця: "Пробач, я спізнилась на весілля"

Показати ще

"Зелені бомби" адаптуються до будь якого району, в тому числі пустельного.

За п'ять років компанія Lockheed Martin може висадити до 5 мільярдів дерев, цього достатньо для відновлення 500000 га лісів.

Сьогодні в світі налічується близько 2500 транспортних літаків С-130, які використовуються в 70 країнах, тому система доставки та посадки лісів широко доступна.