Один з ймовірних вбивць Бориса Нємцова служить у батальйоні МВС "Північ" в Чечні. Другий підозрюваний працював охоронцем супермаркету в Підмосков'ї. Обох затримали на території Інгушетії.

"Родичі Губашева і Дадаева повідомили нам, що затримані більше десяти років не проживали в Інгушетії. Один з них - Анзор Губашев, працював охоронцем в одному з гіпермаркетів Підмосков'я. Другий - Заур Дадаєв, служить у батальйоні "Північ" в Чеченській Республіці", - розповів сайту "Кавказький вузол" в.о. секретаря Ради безпеки Інгушетії Альберт Барахаев.

Інші російські ЗМІ повідомили, що затримані ще двоє з шести підозрюваних. А Дадаєв та Губашев - двоюрідні брати. Заур Дадаєв останні десять років служив в батальйоні "Північ". В 2010-му Указом президента РФ сержанта 46-ї Окремої бригади оперативного призначення ВВ МВС РФ Заура Дадаєва нагороджено орденом Мужності. Нагороди вручали міністр внутрішніх справ РФ Рашид Нургалієв та глава Чечні Рамзан Кадиров. Інформація про це збереглась на офіційному сайті голови та уряду Чеченської республіки.

Про Анзора Губашева є згадка на судовому порталі. В 2013-му його позбавили прав на 4 місяці за порушення правил дорожнього руху. Він на своєму "ВАЗ 21120" виїхав на зустрічну смугу. Це сталося 19 січня 2013 року на Рубльово-Успенському шосе Підмосков'я.

Сьогодні глава ФСБ Олександр Бортніков заявив, що у справі про вбивство політика Бориса Нємцова затримані Анзор Губашев і Заур Дадаєв. Їх назвали "причетними до організації і виконання вбивства Бориса Нємцова". Кажуть, що вирахувати вбивць силовикам допомогла система відео спостереження "Потік" та білінг мобільних дзвінків.

Популярні новини зараз

МОЗ вводить суворі обмеження для "жовтої зони" з 6 грудня: Віктор Ляшко розповів, що заборонено і які документи запитають

Катя Осадча у "весільній" сукні закохала у себе Юрія Горбунова ще раз: "Це було яскраво"

Людмила Балан в короткій спідниці переплюнула Тіну Кароль, знайшла синові іншу: "У доньки годиться"

Зірку серіалу "Моя прекрасна няня" поховали: донька ридала над труною, а Сергій Жигунов навіть не приїхав

Показати ще

"Тепер скажуть, що замовником був якийсь Рулон Обоєв. А правди ніхто ніколи не дізнається. Хтось підсунув свиню Кадирову і Путину", - коментують новину в соцмережах.