Армія сирійського диктатора Башара аль-Асада заявила про односторонній вихід з перемир'я.
Про це повідомило новинне агенство AFP.
У Асада заявили про закінчення режиму припинення вогню.
Читайте також: Росія і США змагаються в кількості воєн
Як повідомляв "Знай.ua", літаки міжнародної коаліції проти ІДІЛ помилково завдали удару по колоні військ режиму Асада.
#BREAKING Syria army declares 'end' of ceasefire
— AFP news agency (@AFP) 19 вересня 2016 р.