У Румунії не вщухають акції протесту. 5 лютого на вулиці міст вийшли понад півмільйона людей.

Про це повідомляє "Укрінформ".

Тільки перед будівлею Кабінету міністрів у Бухаресті зібралися понад 250 тисяч мітингувальників. Вони вигукували, що при владі перебуває мафія, а не чесні люди, та вимагали відставки чинного уряду.

Читайте також: Столицю Румунії охопили масові акції протесту

Акції протесту тривають, незважаючи на те, що скандальну постанову про амністію чиновників-корупціонерів було скасовано. Люди вийшли на вулиці й в інших великих містах Румунії. Як повідомляють ЗМІ, це найбільша акція протесту за останні 25 років. Місцеві видання повідомляють, що на вулицях зібралися вже 600 тисяч осіб.

Популярні новини зараз
Блокують всі картки – від пенсійної до зарплатної: боржників за комуналку позбавляють шансу на виживання В українських школах продовжили зимові канікули: де діти відпочиватимуть довше Пенсіонери можуть вимагати перерахунок: кому підвищать виплати на 1000 грн ПФУ ходитиме з перевірками по домівках: за що можуть скасувати субсидію
Показати ще

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", 5 лютого був анульовано постанову про амністію корупціонерів. Уряд Румунії вніс зміни в кримінальний кодекс 1 лютого. На наступний день в столиці країни зібралися на протести близько 250 тисяч чоловік. В результаті акції переросли в сутички з поліцейськими.