Французькі ЗМІ назвали зустріч президентів Франції і РФ Франсуа Олланда і Володимира Путіна на саміті G20 невдалою, повідомляє RFI .

За 80 хвилин переговорів лідери не зійшлися в думках щодо України і Сирії.

На переговорах обговорювалися шляхи досягнення мирного врегулювання в Україні. Лідери погодилися, що дискусії в українській справі повинні відбуватися в рамках "Нормандського формату".

Читайте також: Обама отримав дипломатичного ляпаса перед самітом G20

Франсуа Олланд звернув увагу на гуманітарну ситуацію в Сирії. Путін проінформував про стан переговорів між Росією та Америкою про припинення вогню.

Популярні новини зараз
Світ на порозі великої пожежі: Григорій Тамар в ефірі у Влащенко розкрив, чому Трамп мовчить про реальні удари по Росії АЗС готують нові ціни на бензин: скільки коштуватиме пальне Комуналку рахуватимуть інакше: несправедливим платіжкам кінець На картку прийде не лише пенсія: українцям обіцяють одразу п'ять виплат у квітні
Показати ще

За даними американської сторони, переговори відкотилися назад.

Як раніше повідомляв "Знай", амеріканскій президент Барак Обама не потиснув руку Володимиру Путіну на саміті G20.