Мешканка Великобританії звинуватила батька в згвалтуванні, використавши книгу "П'ятдесят відтінків сірого".

Про це пише видання The Independent.

Таким чином юна британка вирішила надати батькові урок, тому написала заяву в поліцію, де стверджувала, що батько неодноразово ґвалтував її.

Кетті Маккалок, адвокат батька дівчини, зрозуміла, що звинувачення неправдиві, оскільки деякі слова і фрази, які використовувала дівчина, були нетипові для її віку.

Адвокат домоглася перенесення слухання, вивчила книгу і довела схожість між показаннями дівчини і змістом роману. У такий спосіб вона виграла справу в суді.

Популярні новини зараз
Обігріватимуть по-новому: в Україні змінять систему теплопостачання ТЦК змінили плани щодо чоловіків 50+: як відбувається мобілізація Пенсіонерів звільнили від плати за газ: на кого розповсюджуються пільги Нові правила ТЦК для селян: хто втратить бронювання
Показати ще

Після нетривалого допиту позивачка розплакалася і зізналася в тому, що придумала історію зі зґвалтуваннями. Як розповіла вона, у неї були складні стосунки з батьком, тому вона вирішила йому помститися.

Суддя виправдав чоловіка, зазначивши, що це був "унікальний" випадок у його кар'єрі.

Підготувала: Ася Рябошапка