Російська економіка витратить усі фінансові резерви до кінця 2017 року через відсутність реформ.

Про це повідомила перший заступник міністра фінансів Тетяна Нестеренко. Вона зазначила, що нинішній стан російської економіки можна охарактеризувати як "центр шторму". Це, за її словами, коли все затихає й має благополучний вигляд. Але Нестеренко наголосила, що російська економіка перебуває в самому епіцентрі цього шторму.

Вона додала, що подальша доля фінансового стану в руках політиків. Вони, за її словами, повинні приймати рішення, які дозволять з цього "центру шторму важко, але вийти в керованому режимі".

"Якщо нічого не змінювати, то до кінця наступного року у нас не буде ні резервів, ні можливості виплатити зарплати, у нас будуть серйозні економічні проблеми. Бюджетна сфера - наш головний внутрішній виклик", - пояснила Нестеренко.

Нагадаємо, у Брюселі вирішили взяти на облік усіх політиків, які входять до неурядових організацій, що спеціалізуються на розповсюдженні антиукраїнської пропаганди в Європі та лобіюють проросійські питання.

Популярні новини зараз
Ухилянтам приготуватися: українцям вручатимуть повістки не лише ТЦК Мобілізацію хочуть прискорити: роботу ТЦК переформатують ПриватБанк запровадить нові ліміти на готівку: яку суму дозволять зняти з картки ПФУ перевірить майно та покупки громадян: кому доведеться виживати без субсидії
Показати ще