Лідери Євросоюзу правильно вчинили на вчорашньому саміті, коли продовжили дію санкцій і тим самим не дозволили Росії розколоти європейське об'єднання.

Про це на сторінках німецького видання Hendelsblatt пише кореспондент Томас Людвіг.

Він зауважив, що європейські лідери фактично прив'язали дію санкцій до виконання Мінських угод, тобто до встановлення миру. Таким чином, економічний тиск на Росію продовжиться щонайменше до кінця 2015 року, а не до квітня, як передбачалось раніше.

"А як інакше? Адже ситуація на Сході України досі дуже нестабільна, а Москва так і не змогла ґрунтовно заперечити обвинувачення в підтримці бойовиків як в ідейному, так і в матеріальному плані. До того ж Володимир Путін нещодавно заявив, що незаконна анексія Криму планувалася заздалегідь. Тому немає жодного приводу для передчасного скасування санкцій", - йдеться в статті.

Людвіг також додав, що саме проведення спільної зовнішньої політики Євросоюзу і стало серйозним успіхом для в питанні об'єднання. Тому Європа, своєю спільною позицією, і надалі повинна докладати всіх спільних зусиль для зупинення агресивної Росії Путіна, яка прагне розколоти ЄС зсередини. Зокрема, на думку кореспондента, Захід має вести ефективну боротьбу з російською пропагандою, яка виявилася доволі ефективним засобом.

Популярні новини зараз

Аферисти придумали нову збочену схему, українці втрачають останнє: "Розпишіться..."

Українцям виплачуватимуть пенсії за новою схемою: що зміниться в 2020 році

Дмитро Шепелєв готується до весілля з новою коханою: що відомо

Повне відео постільної сцени з голою дружиною Харламова Асмус злили в мережу: "Скільки заплатили?"

Показати ще

"Це необхідно, оскільки російська пропаганда, як виявилося, успішно впливає на деяких європейців", - зазначає автор.

Раніше видання The Times також застерігало, що саме сумніви в ЄС стосовно санкцій можуть викликати у Росії відчуття безкарності.