ЦРУ заморозило координовану військову допомогу опозиції Сирії на північному заході країни, після нападу ісламістів у січні 2017 року.

Про це пише Reuters з посиланням на джерело у сирійській опозиції обізнане з ситуацією.

З огляду на це, сирійські опозиціонери почали сумніватися у міжнародній підтримці їхньої боротьби з президентом Сирії Башар Аль-Асадом.

За словами представника повстанців, не було жодного офіційного пояснення щодо скасування військової підтримки після нападу ісламістів.

Водночас є припущення, що таке рішення обумовлене метою не допустити потрапляння зброї та готівки до рук бойовиків.

Популярні новини зараз
Термінове оновлення для "Резерв+": що треба негайно зробити ТЦК зробить безхатьком: ухилянтам загрожує конфіскація майна – що відберуть Важливі оновлення у "Резерв+": декілька секунд на те, чого чекали тиждень Пенсіонерів чекає підвищення виплат: коли надійде більше грошей
Показати ще

Повстанці сподіваються, що позбавлення допомоги буде тимчасовим.

Чиновники із США, обізнані з програмою ЦРУ, зазначили, що тимчасове зупинення допомоги, яка передбачає виплату зарплатні, навчання, надання боєприпасів та у деяких випадках керованих протитанкових ракет, це реакція на джихадистські атаки. Таке рішення жодним чином не пов'язане з тим, що Дональд Трамп у січні офіційно очолив США.

Як писав раніше інформаційний портал "Знай.ua", Америка готується відправити військових до Сирії, щоб припинити терористичну діяльність бойовиків угрупування "Ісламська держава".