Одна з підозрюваних у вбивстві Кім Чен Нама, старшого брата північнокорейського диктатора Кім Чен Ин, отримала грошову винагороду за допомогу в скоєнні злочину.

Про це розповів заступник посла Індонезії в Малайзії Андріано Ервін, передає Associated Press. Поліцейські з'ясували, що підозрювана індонезійка Сіті Айша повинна була допомогти отруїти Кім Чен Нама за допомогою хімічної зброї.

За це їй пообіцяли заплатити 90 доларів. Але посол пояснив, що дівчину вплутався в злочин обманом. Їй сказали, що вона візьме участь в жарті і повинна буде розіграти людину. Для розіграшу Айші нібито дали рідину, схожу на дитяче масло. Її вона повинна була розмазати по обличчю Кім Чен Нама.

Малайзійська поліція стверджує, що підозрювані знали, що саме вони робили. Їх проінструктували моментально піти до туалету після вбивства і змити з себе небезпечну рідину.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, одна з підозрюваних у вбивстві Кім Чен Нама потрапила під дію хімічної речовини, якою намагалася отруїти жертву.