Посольство України в Москві перевіряли після анонімного повідомлення про загрозу вибуху. Співробітники служби безпеки дипломатичного представництва перевірили всю будівлю, але бомби не виявили.

Про це повідомляють російські ЗМІ, посилаючись на джерела в правоохоронних органах. Навколо будівлі посольства було багато співробітників поліції, а також рятувальників. Невідомий телефоном повідомив, що всередині посольства закладена бомба.

"До роботи приступили кінологи зі службовими собаками, які обстежують приміщення посольства в Леонтійовському провулку", - сказало джерело.

Читайте також: Кота з британського МЗС запідозрили у шпигунстві

На час перевірки людей з будівлі не евакуювали. Пізніше інформація про неправдиве мінування підтвердилася. Кінологи і експерти не знайшли жодних вибухонебезпечних предметів. Службовці посольства повернулися до своєї роботи.

Популярні новини зараз
На картку прийде не лише пенсія: українцям обіцяють одразу п'ять виплат у квітні За порожню квартиру можна не платити: як зменшити "комуналку" Правила газопостачання змінюються: як це вплине на українських споживачів Мобілізують навіть з бронюванням: ТЦК можуть прийти на критичні підприємства
Показати ще

Нагадаємо, раніше закидали фаєрами посольство України в Москві. Поліція затримала трьох активістів незареєстрованої партії "Інша Росія", які брали участь в нападі.