Тім Бертон зніме кіно за мотивами мультфільма "Дамбо" для Disney.

"Дісней б'ється об заклад, що людина, яка змусить вас повірити, що слон може літати - це Тім Бертон", - пише The Wall Street Journal.

Режисер Тім Бертон зніме ігрове кіно за мотивами класичного мультфільму

Режисер Тім Бертон , відомий такими роботами, як: "Бетмен", "Великі очі", "Аліса в країні чудес", "Труп нареченої" тощо буде робити для Disney рімейк на "Дамбо". Сценарій написала Ерен Крюгер, яку знають за трьома останніми фільмами у франшизі "Трансформери". Джерела у Disney говорять, що в студії залишилися настільки задоволеними її версією сюжету, що прискорили пошуки режисера для картини.

Крюгер також буде продюсувати фільм спільно із Джастіном Спрінгером, який працював над фантастичними блокбастерами "Облівіон" та "Трон: Спадщина".

Популярні новини зараз
"Іди в Україну, ти, бл**ь, служи": розлючені українці накинулися на працівників паспортного столу в Польщі Українцям вказали на два обов'язкові платежі, які не можна ігнорувати Твоєї бабусі потрібно лише 90 грн: найпростіші тарифи від Київстар, lifecell та Vodafone Потрібно встигнути: українцям, з квитанціями за світло на руках, назвали важливу умову
Показати ще

Сюжет мультиплікаційної версії "Дамбо" розповідав про пригоди циркового слоненяти-відлюдника, що подружився із мишею та подолав невпевненість у собі, розкривши свій потенціал. На відміну від оригіналу, фільм Бертона буде ігровим з елементами анімації.

"Дамбо" вийшов на екрани в 1941 року та отримав "Оскара" за кращу музику до фільму. У 1947 році картина заслужила спеціальний приз Каннського фестивалю за кращу анімацію.

Тім Бертон вже працював із Disney у кінороботі "Аліса в країні чудес", яка у 2010 році зібрала більше 1 мільярда доларів. На даний момент режисер зайнятий на зйомках екранізації фентезі-роману "Дім дивних дітей міс Перегрин", яка вийде в прокат 4 березня 2016-го.

Американського кінорежисера та мультиплікатора вважають майстром сучасного видовищного кіно. Його роботи часто наповнені чорним гумором. За це його особливо шанують представники готичної субкультури.