Американський мільярдер та кандидат в президенти Дональд Трамп переконаний, що кримчани зробили свій вибір на користь Росії і закликав адміністрацію Обами та США з повагою ставитися до нього.

За словами Трампа, він не відкидає можливості розглянути питання анексії Криму і навіть може "розглянути таку можливість". "Народ Криму, наскільки я чув, волів би бути з Росією, ніж там, де він був раніше. І це треба мати на увазі", - повідомив Трамп, пише ABC.

У той же час, Трамп переконаний, що сталася анексія з вини України, у якій зараз царить повний хаос.

"І це тоді, коли при владі адміністрація Обами з його міцними зв'язками з НАТО. З усіма цими міцними зв'язками з НАТО, Україна в безпорядку", - наголосив мільярдер.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що російський президент Володимир Путін заздалегідь готувався "злити" матеріати проти Хілларі Клінтон.

Популярні новини зараз
Всіх підряд визнають придатними: експерт розповів про бардак у системі ВЛК Микола Томенко: Село зачищають під корінь – спочатку закривають школи, тепер забирають прибуткові підприємства Індексація зіграє проти пенсіонерів: як нові пенсії вплинуть на субсидію Гроші просто так не дадуть: отримувачів соцвиплат змусять шукати роботу
Показати ще