Уряд Росії офіційно визнав законним указ про те, що документи так званих ДНР та ЛНР - дійсні.

Як повідомляють російські ЗМІ, прес-секретар Володимира Путіна Дмитро Пєсков вважає, що такий крок жодним чином не суперечить нормам права або Мінським угодам: навпаки, Москва допомагає мешканцям Донбасу, від яких відвернувся збайдужілий український уряд. Сотні тисяч мирних мешканців залишилися без можливості оформити документи, а великодушна Росія погодилася допомогти.

Читайте також: Пєсков "народив" рецензію до фільму ВВС, забувши його переглянути

На цьому Пєсков зробив особливий наголос: "У цій ситуації, виключно керуючись гуманітарними міркуваннями, президент Росії підписав такий указ". Також російський представник підкреслив, що це в жодному разі не спроба загострити ситуацію - всього лише простягнута рука допомоги добросердого Кремля.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що Пєсков встиг поставити бойовику Захарченку діагноз.

Популярні новини зараз
ТЦК підуть у минуле? Українцям готують нову систему призову — що зміниться У метро пустять не всіх: хто не зможе їздити з квітня Ще одна хвиля зростання пенсій: кому перерахують за новими нормами Переобладнання газових лічильників: українців попередили про необхідність
Показати ще

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ КАНАЛ В ТЕЛЕГРАМ