В Росії виступили проти диктатури Путіна (фото)

поділитись
У Санкт-Петербурзі активісти коаліції "Демократичний Петербург" провели недозволену владою акцію під назвою "Марш проти державного терору"

Акція протесту під назвою "Марш проти державного терору" відбувся у Санкт-Петербурзі. Ініціатором несанкціонованого заходу стали громадські активісти з організації "Демократичний Петербург". Про це пише Gazeta.ua.

Мітингувальники заявили, що в Росії масово обмежують будь-яку критику дій влади, забороняється право громадян на вільні зібрання та протести, також активісти вимагали відновити право росіян на вільне висловлювання та думки. Також мітингувальники переконували, що в ЗМІ навмисно поширюють ворожнечу та насильство. В суспільстві панують ненависть до опозиції та всіх, хто виступає проти режиму Путіна.

Читати також: Російському чемпіону під час нагородження включили гімн США

Люди тримали таблички з написами "Державний терор – репресії проти кримських татар", "Путін - це криза і війна", "Державний терор – незаконні вироки Сенцову та Кольченку".

Відомо, що правоохоронці переписали паспортні дані всіх учасників протесту і заарештували учасника мітингу, який страждає інвалідністю. У руках люди тримали також прапори України, багато фотографій Бориса Немцова та символіку громадянського руху "Солідарність".

[image=64853]

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
мітинги, Путін, Росія, терор
ЗМІ розтрубили про велику перемогу, а жителі сидять в шоці в холодних будинках
0
0
18:25 16.03.2018
Словесна перепалка обернулася фатальними наслідками
0
0
16:56 16.03.2018