Міжнародна група вчених заявила про сенсаційну знахідку у ескімоському селищі (північна частина канадської столиці Квебек) на найдавніших скелях на планеті - Нуввуагіттук.

Вчені виявили на скелястій поверхні, неподалік від гідротермічних джерел, сліди бактерій, які населяли Землю 3,7-4,3 мільярда років тому. Про свою знахідку палеобіологи написали в університетському виданні.

Дослідники виявили в породах скель карбонати, гранули оксиду заліза, а також ниткоподібні та трубчасті структури, які підтверджують факт існування біологічної життєдіяльності у той період. Ці знахідки підтверджують наукове відкриття зразків на кам'яному настилі в Гренландії і того самого Нуввуагіттука стосовно точності датування їхньої біологічної активності.

Тепер дослідники можуть з упевненістю стверджувати, що 3,7 мільярда років тому вся товща світового океану була всіяна різноманітними мікроорганізмами, які спровокували розвиток інших істот.

Раніше "Знай.ua" писав про те, що в мережі з'явилася відеоанімація з однією з найдавніших істот, які коли-небудь населяли планету.

Популярні новини зараз
"Полювання" на ухилянтів? На дорогах запускають мобільні блокпости – що це означає Підвищення тарифу на світло: експерт вказав, що і 4,32 за кіловат – забагато Частина пенсіонерів отримає доплати за два місяці: хто в списку Українцям спустошать кишені: за запізнення зі сплатою комуналки нарахують штрафи
Показати ще