На півночі Чилі на берег викинулися кілька китів.

Про це повідомив портал "Голос Українською".

На думку вчених, це могло статися через зміну кліматичних умов і цей фактор може спричинити підвищення численності кріля та планктону, яких їдять китоподібні.

Як з'ясувалося, протягом останніх 2 років, зоологи фіксували все нові рекорди, коли в Чилі китів викидало на сушу. Наприклад, минулої весни одразу 40 морських мешканців опинилися на узбережжі. А напередодні попереднього нового року, кількість загиблих тварин склала 337 особин.

В основному морські жителі гинуть поблизу чилійського узбережжя через водні потоки, які розмножують бурі водорості. Вони виділяють токсини, що витісняють з води кисень.

Популярні новини зараз
Банки будуть вибухати, а кришки - злітатимуть: в Україну завезли спецію, яку небезпечно додавати в консервацію Без світла сиділи, тепер без води: в Україні запроваджують погодинні графіки водопостачання Продається на ринках та магазинах: в Україні з'явився на прилавках смертельно небезпечний продукт Сивина - не перешкода: почалася активна мобілізація українців похилого віку, де знадобляться дідусі 60+
Показати ще

Читайте також: Як спускають на воду гігантське судно (відео)

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", кити показали, що відбувається на глибині 300 метрів.