Представники Європейського союзу розповіли про постачання контрабандної зброї з України.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це повідомив британський телеканал Sky News.
Журналісти телеканалу провели спеціальне розслідування. У ньому йдеться про зустріч у Румунії з місцевою групою, яка торгує нелегальною вогнепальною зброєю.
Читайте також: Депутати бояться легалізувати зброю, щоб не отримати "кулю в лоб"
"У багажнику автомобіля вони показали зброю, яку можна придбати, точніше – види зброї. Вони запевнили, що можуть забезпечити нам тисячі одиниць зброї і боєприпаси до неї", – сказано в повідомленні британських журналістів.
Торгівці також розповіли, що можуть познайомити їх із особами, які торгують гранатами, гранатометами та мінами.
Відомо, що інтерес до цієї теми викликаний регулярними випадками використання у ЄС автоматичної зброї.
Поки що ні румунська, ні українська влада не коментувала дані цього журналістського розслідування.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що за офіційними підрахунками сьогодні в Україні налічуюється близько 4,5 млн. одиниць контрабандної зброї.