Голова Європейської комісії Жан-Клод Юнкер заявив, що не претендуватиме на свою посаду на другий термін. Таким чином, його повноваження закінчаться у 2019 році.

В інтерв'ю Deutschlandfunk Юнкер розповів, що у 2014 році він провів чудову передвиборчу кампанію, але вдруге він вже не висуватиметься на посаду голови Єврокомісії. Він зазначив, що членам ЄС не вистачає згоди щодо спільної роботи.

Читайте також: Пхеньян присвятив запуск ракети Трампу

"Велика Британія може обіцяти країні А одне, країні B інше, країні С щось ще – і наприкінці гри з'ясується, що не існує єдиного європейського фронту", - прокоментував голова Європейської комісії вихід Сполученого Королівства із Євросоюзу.

Жан-Клод Юнкер очолив Єврокомісію у листопаді 2014 року. Перед цим він був прем'єр-міністром та міністром фінансів Люксембурга. Вибори глави виконавчої колегії ЄС відбудуться у 2019 році.

Популярні новини зараз
У Вінниці ТЦК упакували ухилянтів: місцеві жителі влаштували бунт, вимагають відпустити мобілізованих Одна з ключових областей України опинилася під загрозою оточення Навіть вдома не сховаєшся від мобілізації: як ТЦК дістає ухилянтів у віддаленому режимі Ухилянтів дістануть у власних домівках: що почали робити ТЦК
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Литві звільнили командувача Військово-повітряними силами країни Аудронюса Навіцкаса через його намір направити військові вертольоти на ремонт до Росії.