Клопотання до Високого суду Лондона про винесення рішення за позовом про виплату суми нездійсненого купонного платежу в розмірі 75 мільйонів доларів США та відсотків на всю суму простроченої заборгованості в спрощеному порядку подала компанія The Law Debenture Corporation.

Вона представляє у суді інтереси Російської Федерації "як єдиного власника облігацій України на три мільярди доларів". Мова йде про "борг Януковича", пишуть "Вести".

Російська сторона переконана, що Україна не зможе оскаржити вимогу The Law Debenture Corporation про виплату боргу в облігаціях. Також вона прогнозує слухання за клопотанням про винесення судом рішення про прискорений порядок розгляду позову вже наприкінці цього року. Якщо воно буде задоволено, рішення по суті може бути винесено вже на початку 2017 року.

Читайте також: Росія затягує справу стосовно "кредиту Януковича"

У свою чергу Україна теж подала до англійського суду заперечення по "боргу Януковича". За інформацією Міністерства закордонних справ, договір не підлягає примусовому виконанню через кілька причин. По-перше, Росія фактично змусила Україну підписати контракт, по-друге, сусідня держава підписала його з владою, яка не мала права продавати борг. Тепер, виходить, Росія порушує як міжнародне право, так і договір, не даючи Україні можливості виплачувати борг .

Популярні новини зараз
Бойові підрозділи, але з нюансом: куди мобілізують після 50 років Влаштувався на роботу — забудь про ТЦК: юрист роз’яснив несподівану норму для призовників Без скандалів і бусиків: ТЦК переходять на нові правила мобілізації Українців штрафуватимуть за готівку: готуйтесь викласти 17 тисяч
Показати ще