Від 50 до 80 тисяч громадян КНДР налічується у так званих "трудових таборів", перш за все, в Росії та Китаї.

Про це заявив Державний секретар США Рекс Тіллерсон під час щорічної доповіді про торгівлю людьми, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Багато з них працюють по 20 годин на добу, а їхня зарплата йде владі КНДР. Режим у Пхеньяні отримує, таким чином, сотні мільйонів доларів на рік", – зазначив Тіллерсон.

У доповіді також сказано, що уряд Росії нещодавно продовжив двосторонні домовленості з Пхеньяном про створення північнокорейських трудових таборів на території РФ.

КНДР щорічно відправляє щороку приблизно 20 тисяч північнокорейських громадян для роботи в різних секторах, у тому числі на російському Далекому Сході. Крім того, ще близько 30 тисяч громадян КНДР офіційно зареєстровані в РФ, їх також примушують до праці.

Популярні новини зараз

Донька загиблого у ДТП з 16-річним мажорам звернулася до українців: "Батько в морзі, а він відчуває свою безкарність"

Олександра Кучеренко розповіла про фобію, яку не зрозуміє Дмитро Комаров: "Досі мені мстять"

Фіналістка "Міс Україна" Аліна Ляшук зібралася посунути Злату Огнєвіч: "Iдеальна холостячка"

Циклон імені Фаїни Раневської обрушиться на Україну, мороз скакне до -5-7 градусів: синоптик Діденко поділилася прогнозом

Показати ще

"Уряд РФ розширив двосторонні угоди з КНДР, в рамках яких на російській території діяли трудові табори КНДР, і тисячі північнокорейських робітників примушували до праці", – уточнив держсекретар.

Крім того, згідно з угодою 2016 року, РФ взяла на себе зобов'язання депортувати нелегальних мігрантів" в КНДР, в тому числі тих, хто отримав раніше статус політичного біженця.

"Влада КНДР заарештовує, позбавляє волі, примушує до праці, катує й іноді страчує жертв торгівлі людьми, які повертаються на батьківщину", – підкреслив Тіллерсон.

Російські ЗМІ повідомляли, що на початку 2010 років тільки на Близькому Сході працювало близько 30 тисяч північнокорейських робітників. Більша частина їхнього заробітку вилучалася на користь уряду, решта забиралася в якості плати за житло, їжу і передплати на партійну пресу. Документи у них забирають, а сім'я завжди залишається в КНДР, щоб у робітників не було спокуси втекти. Робочим забороняють спілкуватися ким-небудь за межами табору, вони систематично зазнають побиття.

Як повідомляв портал "Знай.ua", користувачі інтернету звернули увагу на дивні позначки поруч з лівим вухом лідера КНДР Кім Чен Ина на одній з його фотографій, і це привело до більш цікавого відкриття.