Користувачі інтернету звернули увагу на дивні позначки поруч з лівим вухом лідера КНДР Кім Чен Ина на одній з його фотографій, і це привело до більш цікавого відкриття. Виявляється, вуха на знімках північнокорейського лідера проганяють через фотошоп, перш ніж опублікувати фото.

Видання Motherboard звернуло увагу на твіт аналітика Дейва Шмерлера, що працює в Центрі досліджень у галузі нерозповсюдження ядерної зброї імені Джеймса Мартіна в Каліфорнії. Вчений зауважив, що на фото Reuters є невеликі нарости біля лівого вуха вождя КНДР.

Зі здогадкою Шмерлера погодився Джеффрі Льюїс, керівник дослідженнями Середньої Азії в тому ж навчальному закладі.

Шмерлер і Льюїс вивчили інші знімки північнокорейського лідера в програмі, яка показує елементи комп'ютерної обробки фото, і прийшли до висновку, що Кіму підправляють ліве вухо, коли воно потрапляє на фотографії.

Прогнавши фото через фільтри, що відображають колірні шуми, вчені відзначили, що зовнішність Кіма на знімках піддається редактурі.

Популярні новини зараз

Марина Боржемська показала дорослих дітей від колишнього В'ячеслава Узєлкова: "Копія тато"

"Танці з зірками" залишили одразу дві пари, Джамала і Стас Горуна залишилися за бортом - "Melovin наступний"

Самотня Алла Мазур "заблукала" між двома красунчиками: "Не вдається за когось одного"

Донька Анастасії Заворотнюк почала ходити "в жалобі": "Сумно, дуже..."

Показати ще

Теплі тони вказують на те, що в цьому місці зображення редагували. Це може бути ретуш, робота зі світлом або "замазування" небажаних об'єктів у кадрі. На цій фотографії артефакти вказують на те, що килим під ногами Кіма підфотошопили.

На відміну від зображення вище, фото з нередактованим вухом Кіма не так грає фарбами.
На іншому фото "господаря себе і світу" не редагували, але і нарости під вухом на місці.

Редакція видання порадилася з дерматологами, і ті припустили, що це може бути або контагіозний молюск (вірусна інфекція, близька до віспи), або, що більш імовірно, кіста. Спеціаліст, який схиляється до другого варіанту, пояснив, що її видалення вимагало б хірургічного втручання і залишило помітний шрам.

Коментатори ж тим часом жартують, що нарости біля вуха Кіма можуть вказувати на те, що він не зовсім людина.

«Імплант прибульців! Я так і знав!";
"Кім Чен куат?"
(згадується мутант з фільму "Згадати все". - Ред.);
"Відкрийте свій розум, президент Мун (Мун Джеін, президент Південної Кореї. - Ред.), відкрийте свій рооооозум",
- жартують коментатори.Північна Корея і без вух Кім Чен Ина сповнена жахливими історіями. Остання із них – історія про американського студента, якого відправили у в'язницю за крадіжку агітаційного плаката. Він провів в ув'язненні 17 місяців, під час яких впав у кому, з якої так і не вийшов.

Як повідомляв портал "Знай.ua", корейська влада передала студента США, але він помер через кілька днів після звільнення.