Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися
Зокрема, виявили 5682 плітки, 359 лящів, 112 окунів, 40 товстолобиків, 34 карася, 28 щук, 26 краснопірок і 9 линів. Загальна кількість склала 6300 штук.
На інших ділянках водосховища у верхів'ях, по руслу в середній частині та в районі греблі мор не зафіксований або виявлений у одиничних випадках.
Також зазначається, що на водосховищі спостерігається цвітіння синьо-зелених водоростей. При візуальному обстеженні ознак потрапляння нафтопродуктів у воду не виявили.
На даний момент очікуються результати лабораторних досліджень.
Раніше "Знай.ua" писав про те, що у наступні півтора місяці у водоймах Києва та всієї області заборонили ловити раків. Заборону ввели через період линьки ракоподібних. Про це повідомив начальник Київського рибоохоронного патруля рибного господарства України Володимир Мухін на своїй сторінці в Facebook.
Ловити раків буде заборонено в період з 15 липня до 1 вересня. У період линьки раки скидають свій старий покрив, з-за чого стають малорухомими. Так, вони можуть стати легкою здобиччю для хижаків та браконьєрів, тому від вилову безхребетних поки просять утриматися.
Нагадаємо, в Україні заборонили риболовлю. З неділі, 1 квітня, в Україні почала діяти заборона на масовий вилов риби: вона пов'язана з нерестом і триватиме в середньому 10-12 тижнів: все залежить від температурних показників та регіону. Про це йдеться в повідомленні прес-центру Державного агентства рибного господарства. Ловити рибу дозволяється тільки в невеликих кількостях і виключно для особистих цілей.
Забороняється рибалити з човна і використовувати спеціальні засоби для лову, а потім продавати спійману рибу. Співробітники Держрибагентства регулярно проводитимуть рейди по водоймах, любителям наплювати на закон загрожує адміністративна та кримінальна відповідальність.