Скандальний прес-секретар Володимира Путіна Дмитро Пєсков відреагував на скандал, який виник навколо хорватів, які після перемоги над росією привітали українців гаслом "Слава Україні".

Про це повідомляють російські ЗМІ.

Так, прес-секретар Путіна відмовився коментувати цей скандал, пославшись, що це не є компетенцією російської влади. Крім того він визнав, що збірна Росії чесно програла хорватам у матчі ЧС.

Пєсков заявляє, що головним в ситуації, що склалася є поєдинок, який визначив хорватів переможцями, які пройшли в наступну стадію турніру.

Варто відзначити, що раніше після переможного матчу ЧС між збірною Хорватії та російською збірною колишній гравці київсько "Динамо" Домагой Віда та Огнєн Вукоєвич передали палкий привіт українським вболівальникам, присвятивши свою звитягу всій країні.

Зокрема, на відео зіркові гравці зазначають, що присвячують таку важливу перемогу всій Україні та столичному футбольному клубу.

Будуть під постійним обстрілом: астролог вказав, на які міста чекає пекельний тиждень За безкоштовні поїздки в автобусах тепер доведеться платити Погода несе божевільну спеку: прогноз на найближчі дні Показники лічильника вже не аргумент: українців змушують платити за світло більше, ніж "накрутили"

"Слава Україні! Це перемога за Динамо та за Україну!", – крикнули в камеру хорвати в роздягальні сочинського стадіону Фішт відразу після матчу з росіянами. Відео опублікував відомий журналіст Андрій Шахов у своєму Facebook.

Проте відразу після цього розгорівся грандіозний скандал у результаті якого колишнього півзахисника київського Динамо Огнєна Вукоєвича вигнали зі збірної Хорватії.

Причиною відрахування Вукоєвича є відео, на якому він та Домагой Віда святкують перемогу над Росією, скандуючи "Слава Україні". Цікаво, що захиснику Хорватії виписали лише попереджння.

Наразі відомо, що Огнєн Вукоєвич працює в селекційному відділі київського Динамо. У своюб чергу екс-захисник столичної команди Домагой Віда, який забив м'яч у ворота збірної Росії в овертаймі, нині захищає кольори стамбульського Бешикташа.

Варто відзначити, що збірна Хорватії у матчі 1/4 фіналу чемпіонату світу впоралася зі збірною Росією і вийшла в півфінал турніру.

Першими рахунок відкрили росіяни після голу Дениса Черишева на 31-й хвилині. Але на 39-й хвилині хорвати відігралися завдяки голу Андрія Крамаріча, який забив головою після пасу Маріо Манджукіча.

У другій половині зустрічі голів забито не було і справа перейшла до екстратаймів.

На 101-й хвилині екс-захисник Динамо Київ Домагой Віда після точного удару головою вивів Хорватію вперед. Але на 115-й хвилині Маріо Фернандес своїм ударом головою зрівняв рахунок у матчі. У підсумку матч завершився внічию 2:2 і все вирішувалося в серії пенальті.
У "лотереї" фортуна посміхнулася хорватам, які перемогли з рахунком 4:3!

Екс-футболісти "Динамо" у складі збірної Хорватії після матчу з РФ прокричав гасло "Слава Україні"

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що ФІФА жорстко покарала Віду після гри з Росією.