Журналіст Bild Юліан Репке досить різко відреагував на інформацію про можливе покарання Домагоя Віди. Нагадаємо, хорват ризикує отримати дискваліфікацію за гасло "Слава Україні" після поєдинку 1/4 фіналу ЧС-2018 проти Росії.

Нагадаємо, після поєдинку 1/4 фіналу чемпіонату світу-2018 екс-захисник Динамо Домагой Віда підтримав Україну в відеоролику словами "Слава Україні". Пізніше сам Віда заявив, що цей запис - не політика, а привіт для його київських друзів.

Журналіст Bild Юліан Репке досить різко прокоментував інформацію про можливу дискваліфікацію Віди.

Українцям вказали на два обов'язкові платежі, які не можна ігнорувати Перерахунок пенсій з 1 травня: чого чекати стареньким Готуйте гаманці: скільки доведеться платити за електрику та газ з 1 травня За інтернет можна не платити: як скористатися новою послугою

"Автократичний режим, який вкрав 2 млн українців в 2014 році і до цих пір вбиває щодня, може приймати чемпіонат світу з футболу.

Але гравець чемпіонату світу, який говорить "Слава Україні", стикається з дискваліфікацією за це. ФІФА, ви огидні ", - написав Репке у своєму Твіттері.

Нагадаємо, Хорватія перемогла Росію в 1/4 фіналу ЧС-2018 і в півфіналі зіграє з Англією.

Раніше "Знай.ua" писав про те, що колишній гравці "Динамо" Київ - Огнєн Вукоєвич та Домагой Віда передали палкий привіт українським вболівальникам після виграного матчу збірною Хорватії над командою Росії.

Вони опублікували відповідне відео.

Зокрема, на відео зіркові гравці зазначають, що присвячують таку важливу перемогу всій Україні та столичному футбольному клубу.

"Слава Україні! Це перемога за Динамо та за Україну!", – крикнули в камеру хорвати в роздягальні сочинського стадіону Фішт відразу після матчу з росіянами. Відео опублікував відомий журналіст Андрій Шахов у своєму Facebook.

Варто відзначити, що 7 липня в Сочі відбувся матч 1/4 фіналу чемпіонату світу між збірними Росії та Хорватії.

Відзначається, що першими рахунок у тяжкому чвертьфінальному матчі відкрили росіяни, вже на 31 хвилині матчу після шаленого голу російського півзахисника Дениса Черишева, проте вже на 39 хвилині півзахисник хорватів Андрія Крамарич забив головою у ворота Акінфєєва з пасу зіркового форварда Маріо Манджукіча.

У другій половині зустрічі голів забито не було і справа перейшла до екстратаймів.

На 101-й хвилині екс-захисник Динамо Київ Домагой Віда після точного удару головою вивів Хорватію вперед. Але на 115-й хвилині Маріо Фернандес своїм ударом головою зрівняв рахунок у матчі. В підсумку матч завершився внічию 2:2 і все вирішувалося в серії пенальті.