Швейцарські експерт підрахували вартість життя у різних столицях Європи. Київ також увійшов до списку найдорожчих столиць і він не по кишені більшості наших громадян.

Про це повідомляє телеканал "Україна".

Дослідники вважають, що для гідного життя в українській столиці необхідно мати мінімум 43 тисячі гривень на місяць. А це в п'ять разів більше середнього розміру нинішніх київських зарплат.

До швейцарського рейтингу найдорожчих увійшли 77 міст світу. Їх оцінювали за рівнем зарплати, вартості одягу і продуктів. Київ зайняв 75-й рядок у списку. Очолює рейтинг – швейцарський Цюріх. Там не проживеш без 4 тисяч доларів на місяць.

Популярні новини зараз
Комунальники "наплювали" на мораторій: встановили незаконні тарифи та змушували переплачувати Виплати ніхто не чіпатиме: переселенців порадували доброю звісткою Чому в СРСР будували 5- та 9-поверхівки - ви навіть не здогадуєтеся, у чому "секрет" Платіть по 700 грн за світло або живіть без нього: українців ставлять перед фактом
Показати ще

Нагадаємо, 12 липня під Київською адміністрацією місцеві жителі протестували проти підвищення цін на проїзд у громадському транспорті.

Дивіться: Чого коштує життя в українській столиці

Як відомо, мер Києва Віталій Кличко 12 липня підписав розпорядження щодо підвищення тарифів на перевезення у міському транспорті, а саме: у метрополітені, автобусі, трамваї, тролейбусі, фунікулері та у міській електричці. Від 14 липня разовий квиток на проїзд в одному із цих видів транспорту коштує 8 гривень.

Як повідомляв Знай.uа, експерти стверджують, що липневе підвищення проїзду у громадському транспорті Києва не має економічного обґрунтування.

Також портал Знай.uа писав, що депутати Київради відмовилися скасовувати підвищення оплати проїзду.

На що українці витрачають найбільше

Більшість українців частіше не можуть собі дозволити те, чого хочеться. Натомість левова частка доходів іде на харчування, навчання дітей чи, на жаль, лікування.

За офіційними підрахунками, в середньому українська сім'я витрачає на продукти харчування близько 40% доходів. А от на розваги українці можуть собі дозволити витратити всього лише 3% з сімейного бюджету. Так зазвичай люди в нашій країні економлять на відпочинку, розвагах, рідше відвідують кінотеатри та відмовляють собі у задоволенні пообідати в кафе чи ресторані.