У Великій Британії відбувся аукціон Henry Aldridge & Son, на якому одним з лотів була шуба стюардеси Титаніка Мейбл Беннетт.

За інформацією The Telegraph, особиста річ стюардеси пішла з молотка за 232 тисячі доларів, і ця сума більше ніж вдвічі перевищила початкову вартість. Її власником став британський колекціонер.

Відомо, що Беннетт обслуговувала на Титаніку пасажирів першого класу. Вона накинула шубу на нічну сорочку, після чого стрибнула до рятувальної шлюпки. Стюардеса пережила катастрофу, вона померла у 1974 році, коли їй було 96 років.

Представник аукціонного дому Ендрю Олдрідж повідомив, що шуба Беннетт є одним з найцінніших лотів, які продали за останні роки. Відомо, що родина Беннетт продала її річ у 1999 році, після цього вона знаходилась в американському музеї.

Титанік був найбільшим пасажирським судном світу класу Олімпік на час своєї побудови. Він затонув у 1912 році в Атлантичному океані після зіткнення з айсбером.

Популярні новини зараз

Майкла Щура з "Телебачення Торонто" побили в Києві: "Вони не гальмували"

Арсен Мірзоян показав своїх жінок у всій красі: Тоня, Ніна і маленьке диво на руках

У "Зайки" є інший? Учасниці "Холостяка" накинулися на Юлю зі звинуваченнями

Jerry Heil розкрила правду про переїзд до Америки та співпрацю з продюсером Полякової Ясинським: "Я Лана Дель Рей"

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", суперкар Ferrari F430 президента США Дональда Трампа виставили на аукціон з початковою вартістю 250 тисяч доларів.