За громадянами Євросоюзу і після Brexit збережуть право на вільний в'їзд до Туманного Альбіону.

Про це під час поїздки на Близький Схід заявила прем'єр-міністр Великої Британії Тереза ​​Мей, пише The Guardian.

За словами глави уряду, компаніям знадобитися перехідний період, аби пристосуватися до нових реалій після виходу Британії з ЄС. Процес Brexit має завершитися у 2019 році.

"Щойно ми укладемо угоду, щойно домовимося про те, якими будуть нові відносини, потрібно буде виділити час, коли бізнес і уряди пристосують системи і так далі, в залежності від характеру домовленостей", - пояснила Мей.

Незважаючи на всі труднощі, викликані Brexit, британський уряд не натішиться тим, що зможе повністю контролювати свої кордони.

Популярні новини зараз
Добралися і до тих, хто з відстрочкою: ТЦК можуть забрати і багатодітних батьків Гроші прийдуть окремо від пенсії: українці можуть отримати допомогу, про яку мало хто знає - інструкція ТЦК буде безпощадним до цих жінок: кому загрожують штрафи на рівні з чоловіками Українцям встановили обмеження: не вдасться перевезти через кордон
Показати ще

У свою чергу голова Європейської ради Дональд Туск підтримав необхідність перехідного періоду і підкреслив, що основоположні принципи ЄС - такі як свобода пересування громадян і відсутність трудової дискримінації - мають зберегтися.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Шотландія задумала новий референдум на тлі Brexit.