Сьогодні, 23 квітня, у міжнародному аерпорті Пхеньяна затримали громадянина США, який мешкав у Північній Кореї майже місяць.

За інформацією Yonhap, чоловік із прізвищем Кім був професором в Яньбяньскому університеті науки і технології Яньцзи. Він є американцем корейського походження. У КНДР затриманий займався програмами з надання допомоги країні.

Причини його затримання не розголошуються, так само як і можливі покарання проти нього. Відомо, що заарештованому більше 50 років.

Зазначимо, що професор став вже третім громадянином Сполучених Штатів, якого затримали у Північній Кореї останнім часом.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Кім Чен Ин пригрозив Австралії ядерним ударом, якщо вона наслідуватиме політичний курс США щодо КНДР.

Популярні новини зараз
Пенсіонерів закликали готуватися до зменшення виплат Нові доплати та гідна мінімалка: пенсіонерам обіцяють краще життя Пенсію можна законно збільшити: про який трюк не розповідають пенсіонерам Світло вимикають, а платіжка не зменшується: чому неможливо зекономити під час відключень
Показати ще