27 квітня постійний представник США в раді безпеки ООН Ніккі Хейлі рознесла Кремль за підтримку режиму президента Сирії - "тварини" Башара аль Асада і закликала натиснути на Росію.

Про це повідомляє Washington Examiner.

"Я вислухала мого російського колегу, і він говорить про дипломатію та меншу критику сирійського режиму. У часи, коли ми дійсно могли б зробити щось в якості Ради Безпеки, хто є єдиною державою-членом, яка продовжує захищати режим, який блокує цю гуманітарну допомогу?" – задала риторичне запитання Хейлі.

Вона підкреслила, що Кремль може зупинити насильство в Сирії, якщо виявить на те бажання. На пропозицію натиснути на режим Асада вона відповіла, що дані дії треба застосувати по відношенню до Кремля, який покриває цю злочинну систему.

Вона перерахувала дії, які цьму свідчать: блокування гумпомощи, покривання "тварини", що використовує хімічну зброю. За її словами, Асад не зупиняється, тому що бачить підтримку країни-агресора, яка ще й накладає вето. Російський представник спробував навіть виправдатися перед Хейлі, заявивши, що РФ разом з Туреччиною та Іраном "роблять важку роботу" для припинення війни в Сирії.

Популярні новини зараз

Володимир Остапчук з каблучкою з'явився на "Холостяку": "Продовжу відносини з тією, хто..."

Багатодітна мама Анастасія Приходько звернулася до Бога у важливе свято: "Прошу тільки одного"

Президенту прострелили голову в день перемоги на виборах

Абсолютно оголена Ольга Сумська приголомшила українців: "Це занадто!"

Показати ще

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", президент ПАРЄ Педро Аргамунт побачив у Сирії наслідки безчинств Росії і Асада, в результаті чого почав співпереживати Україні.