У загальному доступі з'явилися перші звіти фондів, згадані у розслідуванні російського опозиціонера Олексія Навального. До цих ресурсів, як припускав організатор антикорупційних мітингів, був безпосередньо причетний прем'єр-міністр Дмитро Медведєв.

Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

Згідно оприлюднених даних, витрати організацій склали близько 3,7 мільярда рублів. Гірська дача в Псехако, яка записана на Медведєва, також внесена у звітність. Опубліковані також витрати Фонду підтримки зимових олімпійських ігор, та показники фонду "Дар".

Власником підприємств у Курській області виявився фонд "Соцгоспроект". Підтвердилася версія Навального і про виноградники – вони розташовані у Анапі, а також про дачу на Рубльовському шосе.

Слід відзначити, що призначення цих коштів не вказано. Свого часу російський опозиціонер заявляв, що некомерційні об'єднання, які побічно пов'язані із Медведєвим – одні із багатших.

Популярні новини зараз

Філіп Кіркоров на "Євробаченні" попався на плагіаті України: "Сукня Ані Лорак, стиль Лободи"

Олександр Усик повернувся на 30 років тому і показав красуню-дружину: "Жінкам подобаються ці вуса"

Віктор Павлік зібрав валізи вагітної Репяхової: "Це останній раз"

Арсен Мірзоян зробив це з Тонею Матвієнко просто на пляжі: "Обідня творчість"

Показати ще

Втім, сам фігурант гучного скандалу від звинувачень відхрестився, назвавши всі докази "нісенітницею та папірцями".

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що з'явилися нові докази махінацій російського прем'єр-міністра Дмитра Медведєва.