У загальному доступі з'явилися перші звіти фондів, згадані у розслідуванні російського опозиціонера Олексія Навального. До цих ресурсів, як припускав організатор антикорупційних мітингів, був безпосередньо причетний прем'єр-міністр Дмитро Медведєв.

Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

Згідно оприлюднених даних, витрати організацій склали близько 3,7 мільярда рублів.  Гірська дача в Псехако, яка записана на Медведєва, також внесена у звітність. Опубліковані також витрати Фонду підтримки зимових олімпійських ігор, та показники фонду "Дар".

Власником підприємств у Курській області виявився фонд "Соцгоспроект". Підтвердилася версія Навального і про виноградники – вони розташовані у Анапі, а також про дачу на Рубльовському шосе.

Слід відзначити, що призначення цих коштів не вказано. Свого часу російський опозиціонер заявляв, що некомерційні об'єднання, які побічно пов'язані із Медведєвим – одні із багатших.

Популярні новини зараз

Ірину Білик рознесло на "Осколки": "Зустрів і покохав"

Курс валют на 18 жовтня змусить українців п’ялити очі на лоба

Дорофєєва перед ″Останнім танцем″ нарешті зізналась про стосунки з Позитивом: ″Була закоханість″

Вибори мера Києва: з'явилися дані свіжого соцопитування. Кого кияни хочуть бачити главою столиці

Показати ще

Втім, сам фігурант гучного скандалу від звинувачень відхрестився, назвавши всі докази "нісенітницею та папірцями".

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що з'явилися нові докази махінацій російського прем'єр-міністра Дмитра Медведєва.