Факти розслідування Фонду боротьби із корупцією, заснованого російським опозиціонером Олексієм Навальним, підтвердилися: виявилося, що прем'єр-міністр РФ справді володів елітною нерухомістю, зареєстрованою на базі благодійних фондів, але звітності про неї не надходило жодного разу.

Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

Зокрема, витрати та сфера діяльності кількох фондів ("Дар, "Градіслава" і "Соцгоспроект", Фонду підтримки зимових олімпійських видів спорту та Фонду соціально-культурних ініціатив) тривалий час приховувалися.

За весь час свого існування на сайті російського Мін'юсту не з'явилося ні одного звіту, хоча некомерційні організації згідно закону зобов'язані це робити.

Крім того, одна із таких організацій була причетна до заміської резиденції Дмитра Медведєва і перераховувала кошти не за статтею "благодійність", а з поміткою "інше". Припускають, що мільярди рублів із пожертв за документами не витрачені, а фактично – направлені на купівлю елітної нерухомості не тільки в РФ, а й закордоном.

Популярні новини зараз

Українців не впустили на матч Євро-2020 в Бухаресті з Кримом на прапорі: "Спірна територія"

Щороку по 45 хвилин: Мінінфрастуктури повертає техогляд, українським водіям радять приготуватися

Колишню дружину Дзідзьо Slavia завалив квітами таємний шанувальник: "Хлопчик подарував"

"Антитіла" дістали скелети з шафи Тараса Тополі: Alyosha не зізнавалася

Показати ще

Слід відзначити, що з боку самого Медведєва жодної реакції на останні події не було.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що три доби поспіль невідомі обшукують московський офіс фонду Навального.