Декілька днів тому в мережі з'явилося фото завдання, яке в дитячому центрі Нью-Йорка поставили вихованцям, які готуються до вступу в школу.

Мама одного з дітей виклала на своїй сторінці у Facebook хитромудру задачку, з якою, на думку авторів, діти п'яти-шести років із легкістю впораються. Жінка не змогла допомогти дочці з домашнім завданням і попросила інших користувачів допомогти їй.

У чому суть завдання: спочатку дитина повинна потренуватися в написанні літери Т, а слідом за малюнками вгадати слова, в яких ця літера міститься. І якщо перші три картинки вирішуються дуже просто, то четверте зображення загнало у глухий кут не тільки дитину, але і дорослих: автори намалювали кролицю і чотирьох кроленят, які сидять біля миски з їжею.

За декілька днів свої сили вирішили випробувати більше 200 тисяч чоловік. Згідно з завданням, загадане слово має починатися з літери t, найпоширенішими відповідями були: twabbit (вигадане від rabbit - кролик), twins (двійнята), two by two (двоє за двома) і I bet this was an error (б'юся об заклад, це була помилка).

Дівчинка написала слово Pet (вихованець) і вчителька зарахувала це як правильну відповідь. Як пізніше вдалося з'ясувати американці, коректна відповідь - Vet (ветеринар). Де тут логіка, не змогли пояснити ні інші батьки, ні сама вчителька. Залишається підозрювати, що і автори даного завдання не змогли б дати чіткої відповіді.

Популярні новини зараз

"Холостяк" Заливако задумався над емоціями поруч з Ганною Богдан: "Щирості в ній немає"

Григорія Чапкіса провели в останню путь: море квітів та сліз, камери і скорботний Зеленський

Обранець "Холостячки" Еллерт оригінально привітав Мішину зі святом: "У всіх моїх Ксю…"

Анастасія Приходько показала життя багатодітної матусі одним фото: запарилася з борщем

Показати ще

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що в Києві пройде архітектурний конкурс для дітей під назвою "Столиці світу".