Серед більш ніж мільйона біженців, які заполонили Німеччину за останні два роки, є кілька тисяч колишніх учасників радикального руху "Талібан". Саме так вони ідентифікували себе під час подачі заяв на отримання притулку.

Про це органи безпеки вже проінформувало німецьке федеральне відомство з питань міграції та біженців (BAMF), передає DW. Правда, коментарів з цього приводу пресі не надавали.

Нині щонайменше 70 афганских чоловіків перебувають під слідством, але достеменно невідомо, чи всіх їх федеральна прокуратура підозрює в активній діяльності в "Талібані". Шестеро з них утримуються в слідчому ізоляторі, а ще кілька постануть перед судом наступного тижня.

Німці неодноразово критикували канцлера Ангелу Меркель за занадто лояльну політику стосовно біженців, що призвело до надмірного напливу мігрантів. Особливо невдоволення посилилося після ряду терактів, до яких були причетні люди з інших країн, які проживали в Німеччині.

Тепер уряд робить усе можливе, аби якнайшвидше відправити з країни афганців, яким відмовили у притулку. Таких осіб – 45% з усіх, хто подавав відповідні заяви. Повідомляється, що проти депортацій афганців виступають правозахисні організації та деякі політичні сили, зокрема Ліва партія та Зелені.

Популярні новини зараз

Костюми з переробленого пластику та Дух Лісу: як Go_A представили Україну на відкритті "Євробачення 2021"

"Холостяк" Михайло Заливако запропонував українцям обрати переможницю проекту: "Решетник однозначно"

Михайло Поплавський захотів молоду дівчину, але все пішло не за планом: "Підманула, підвела"

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", на початку квітня понад дві сотні бойовиків "Талібану" склали зброю та здалися владі.