Кремлівський журналіст Дмитро Смирнов написав на сторінці у Twitter про переваги для Росії у припиненні співпраці з Україною щодо постачання двигунів для ВМФ.

Таку позицію висловив президент Росії Володимир Путін: "Відмова України від співпраці пішов нам на користь - нами фактично створена нова галузь виробництва в двигунобудування".

Користувачів соцмереж повеселила здатність Путіна на рівному місці створити цілу галузь. У Twitter пишуть, що Росія вкрала з України спеціалістів, документацію та обладнання.

"З AliExpress чи eBay замовили якісь деталі та зібрали двигуни", - пишуть у соцмережах.

Як повідомляв портал "Знай.ua", на російському телеканалі видали пітерського бізнесмена Григорія Віннікова за "американського журналіста" Грега Вайнера.

Популярні новини зараз
Продаж квартири обернеться фінансовим шоком: в Україні встановили нові податки на нерухомість Мобілізація чоловіків похилого віку: чи припинять виплачувати пенсію Пенсіонерам виплатять 3000 гривень: хто зможе отримати грошову допомогу Виплату пенсії тихенько припинять: у ПФУ попередили про жорстке нововведення
Показати ще