Обмовка очільника російського Мінкульту Володимира Мединського привернула до його слів увагу президента РФ Володимира Путіна.

Як пишуть росЗМІ, курйоз стався під час обговорення з урядовцями питання вдосконалення роботи будинків культури у селах.

Мединський зазначив, що сільські БК мають стати місцем проведення родинного дозвілля.

"Нам здалося, що дуже важливо, щоб БК у великому селі був місцем, де можна провести сімейне дозвілля, культурно провести час всією родиною. Це великий зал з величезним телевізором, де чоловіки можуть подивитися хокей, разом зібравшись", – поділився думками чиновник.

Ці слова насмішили господаря Кремля, і він жартома дав доручення прем'єру Дмитру Медведєву провести виховну роботу з міністром культури.

Популярні новини зараз

Аномальна зима: синоптик озвучила прогноз, якого раніше в Україні ніколи не було

Українки оцінили Холостячку Мішину, чи варто дюжині чоловіків боротися за неї: "Фальшива, Снігова королева"

Спортивна донька Ющенка у червоному купальнику заткнула за пояс Памелу Андерсен – Малібу чекає

Маленькі діти кілька днів жили з трупами батьків: "Тато чомусь весь почорнів"

Показати ще

"Разом цікавіше, але чому тільки з чоловіками?  Дмитро Анатолійович, проведіть виховну роботу!" – цитують видання слова Путіна.

У свою чергу Мединський виправдався, зазначивши, що у їх відомстві вже розроблені типові проекти сільських клубів, де передбачені місця і для жінок, де можна поговорити з подругами, є велика бібліотека, хореографічний та гімнастичний зали.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", недавно  мережі розсмішив вираз обличчя міністра культури РФ Мединського під час зустрічі з Путіним.