Президент Франції Франсуа Олланд закликав офіційних представників держави нести відповідальність за публічні вислови.

За інформацією AFP, Олланд заявив, що не допустить приходу до влади популістів, націоналістів та радикалів. Він пообіцяв боротися з представниками цих політичних рухів як у Франції, так і в усьому світі.

"Я маю завдання не допустити перемоги популізма та націоналізма у Франції", - заявив французький лідер.

Олланд впевнений, що ця боротьба не лежить виключно на плечах президента. Він закликав громадськість та політиків до відповідальності за свої слова.

Нагадаємо, вибори президента Франції відбудуться 23 квітня (перший тур) та 7 травня (другий). Ультраправа кандидатка Марін Ле Пен виступала проти членства у Євросоюзі та за зближення із Росією.

Популярні новини зараз
ПриватБанк виплатить по 2000 грн: як отримати гроші на рахунок Заберуть літні канікули: до якого числа триватиме навчальний рік у школах Тримайте генератори напоготові: блекаути повернуться - названо найважчі місяці Опалювальний сезон завершиться не дивлячись на погоду: українців закликали готуватися
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", Ле Пен розповіла, навіщо їздила до Росії, де зустрічалась із президентом Путіним.