Ультраправа Марін Ле Пен, яка представляє партію "Народний фронт" і мітить на крісло президента Франції, розповіла, з якою метою їздила в Росію на зустріч з Володимиром Путіним.

Про це вона заявила в ефірі радіостанції "Europe 1".

"Я не їздила за порадами, як Макрон і Фійон до Меркель. Я їздила, щоб обговорити ситуацію з тероризмом і необхідність співпраці великих націй для боротьби з економічним фундаменталізмом", - заявила Ле Пен і навіть пояснила, чому підтримує агресивну поведінку Росії: "Коли я їду в різні країни, я не приймаю всю їхню внутрішню політику, я перебуваю в процесі дипломатії, я там не для того, аби вказувати на хороші і погані моменти, навіть якщо Франція повинна завжди переконувати в необхідності дотримання прав людини". Тільки от якщо Ле Пен не встряє в політику інших держав, за яким тоді принципом вона вирішила визнати анексію Криму законною?

Ультраправа подруга Володимира Путіна клянеться і божиться, що фінансування її передвиборчої кампанії йде не з російських джерел. "Мене звинувачують в тому, що я шукаю кредити в іноземних банків. Фінансування не закрите, французькі банки відмовилися надавати мені кредити, хоча дали їх всім кандидатам, крім мене", - поскаржилася політик, але на питання, звідки фінансування, так і не відповіла.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що чинний президент Франції Франсуа Олланд назвав своїм священним обов'язком не дозволити Марін Ле Пен перемогти на виборах.