У Санкт-Петербурзі помер екс-віце-прем'єр Росії Олексій Большаков на 78 році життя.

Про це повідомили росЗМІ з посиланням на власне джерело у Північно-Західному федеральному медичному дослідницькому центрі ім. В. А. Алмазова. Він лікувався там в останні роки.

"Він неодноразово раніше надходив на лікування, останній раз вступив з наростаючою серцевою недостатністю, хвороба розвивалася стрімко", – повідомили в лікарні.

Помер політик ще 21 квітня, а стало про це відомо тільки через два дні.


Нагадаємо, у 1988-1991 рр. він був першим заступником голови Ленгорисполкома, після чого зайняв посаду голови комітету мерії Санкт-Петербурга з економічного розвитку. У 1994 році його призначили заступником голови російського уряду з питань співробітництва з країнами СНД.

Популярні новини зараз

Ломаченку, якому не допомогли руські попи, назвали умову для реваншу з Лопесом

Палка Тіна Кароль задерла сукню і розсунула ноги – зводить з розуму

Українці потролили Фреймут за "дуель" з Катериною Кухар на "Танці з зірками": "Лебідь і Буратіно"

Дорофєєва перед ″Останнім танцем″ нарешті зізналась про стосунки з Позитивом: ″Була закоханість″

Показати ще

Два роки потому Большаков став заступником голови і займався питаннями державного управління в промисловості. Пішов у відставку політик у 1997 року, після чого очолив опікунську раду Фонду розвитку Санкт-Петербурга та Північно-Західного регіону. Большаков також був лауреатом Державної премії СРСР, нагороджений орденами "Знак Пошани" і Трудового Червоного Прапора.


Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", 20 лютого помер постійний представник Росії при ООН Віталій Чуркін в США.