Глава французького уряду Бернар Казнев став жертвою грабіжників. Його квартиру обікрали ще на початку тижня, але інформація про інцидент стала відома тільки зараз.

За даними агентства АFP, премьєр-міністру неодноразово пропонували виставити охорону біля будинку, де він живе, через підвищену терористичну загрозу, проте політик відмовлявся, мотивуючи це тим, що поліцейські і так зараз перевантажені. Як наслідок, у його квартирі не було ніяких важливих документів з роботи.

Що саме винесли злодії, невідомо, але за інформацією газети Closer, викрадені тільки деякі особисті речі.

Правоохоронці та оточення високопосадовця кажуть, що правопорушники не знали, хто є власником обраної для нальоту квартири.

Після того як про грабіж стало відомо пресі, на місці події встановили тимчасові пристрої стеження.

Популярні новини зараз
ПФУ нараховує борги пенсіонерам: кого зобов'яжуть повернути виплати Два штрафи за одну повістку? ТЦК нараховують покарання і перегинають палицю, як не платити зайве Правила ідентифікації пенсіонерів перепишуть: що може змінитися Українцям готують пенсійні нововведення: до яких змін готуватися
Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", Франція пригрозила Росії відповідальністю за блокування резолюції ООН про введення санкцій прои представників Сирії, які вчинили хімічну атаку на мирних жителів.