Відкриття передвиборного штабу Олексія Навального у Краснодарі не обійшлося без традиційних сутичок з боку тих, хто намагався перешкодити цьому.

Правда, остання акція проти опозиційного політика пройшла під гаслом "І сміх, і гріх", оскільки протестувальники заявилися костюмах і масках "буржуйських" Вінні-Пуха, Тигри, каченяти Дональда, мишеняти Джері та інших діснеєвських персонажів. Тримаючи в руках плакати з гаслами "Зупинимо Вандального і його зграю!", вони всіляко намагалися перешкодити початку роботи штабу.

Відповідне відео вже опублікували на YouTube.

Користувачі жваво взялися коментувати побачене. Один глядач припустив, що під масками – "губернатор краю, начальник поліції, прокурор, начальник УФСБ і Олександр Ткачов", інший додав: "Ось хто голосує за Путіна! Я в шоці, а вони в коментарях пишуть, що вони адекватні люди". Прослідковуються і натяки про будиночок для качечки в маєтку Медведєва зі скандального розслідування Навального. "Качечка прийшла, а будиночок де?", – запитує ще один користувач.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", останнім часом популярність Навального суттєво зросла.

Популярні новини зараз

Олександр Пікалов розлучився з дружиною після 18 років шлюбу: історія кохання головного байкера "Квартал 95" і куми Зеленського

У чернігівській частині "Десна" знайшли мертвим військового: що сталося з 23-річним хлопцем

Учасниця "Холостяка" Яна Станішевська поділилася легким рецептом Київського торта - "Не такий страшний..."

Укрзалізниця довела, що пасажири можуть "домовитися" без будь-яких сертифікатів: "Начальник вирішує"

Показати ще