Тіло Володимира Леніна повинне бути передане землі, як ховають усіх звичайних людей. Таку думку висловив глава відділу зовнішніх церковних зв'язків Московського патріархату митрополит Волоколамський Іларіон.

В інтерв’ю російським ЗМІ він заявив, що "муміфіковане тіло - релікт минулого".

Правда, суспільство спочатку повинне дійти згоди в питанні захоронення вождя світового пролетаріату, вважає священнослужитель.

"Ніхто не зацікавлений зараз у тому, щоб роз'ятрити старі рани, щоб розбурхати наше суспільство, щоб спровокувати розкол. Я б сказав, що ми з цими рішеннями запізнилися вже на чверть століття", - цитують видання митрополита.

Він мав на увазі, що поховати Леніна потрібно було ще тоді, коли в 1991 році з площі Дзержинського прибирали пам'ятник Дзержинському.

Популярні новини зараз
Захищаючи Україну, загинув талановитий аніматор відомої гри Metro Exodus Андрій Корзінкін Українці отримали неправильні платіжки за газ, у відомстві назвали причину Даша Кацуріна відверто розповіла про негативні сторони Дантеса: "У ліжку..." Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", поки ж що тіло Леніна знову перебальзамовують та збираються перевдягнути у новий костюм.