Уряд Єгипту запевняє, що в країні безпечно. Однак не сподівається на те, що російські туристи найближчим часом прилетять до них відпочивати.

Про це в інтерв'ю газеті Daily News Egypt заявив глава Асоціації туристичних інвесторів Південного Сіная Хішам Алі.

"Єгипетський уряд докладає великих зусиль для перегляду заходів безпеки в аеропортах країни для того, щоб відновити польоти росіян до Єгипту, але російська влада досі висуває їм усе нові й нові вимоги. Я не очікую повернення росіян до Єгипту раніше середини 2018 року", - зазначив він.

Рішення закрити рейси, на думку експерта, було продиктовано суто політичними причинами.

При цьому Алі нагадав, що до заборони на авіасполучення між РФ і Єгиптом, який наклали у 2015 році, третину туристів складали саме росіяни.

Популярні новини зараз

66-річний ловелас задовольняє дружин за "графіком": 16 жінок народили йому 151 дитину

В Києві може з'явитися новий мікрорайон: у Кличка розкрили деталі

Пенсіонери зможуть освоїти діджитал-професії: бабуся створить сайт, а дідусь налаштує рекламу

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

"Туризм тепер дуже політизований, і це стало ясно останнім часом. Багато російських чиновників, які відвідали Каїр за останні місяці, говорили про відновлення рейсів найближчим часом. Проте, ситуація і зараз виглядає далекою від вирішення", - сказав фахівець.

За словами Алі, зараз на курорт Шарм-ель-Шейх приїжджають переважно туристи зі Східної Європи, Німеччини та України. І вибухи - не перешкода відпочиваючим.

"Я впевнений, що Єгипет зараз - безпечна країна, і тим більше не єдина, яка страждає від тероризму. Теракти відбуваються всюди", - підкреслив експерт.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", в єгипетській Танті прогримів другий вибух.