У підмосковному парку "Патріот" близько ста каскадерів взяли участь у реконструкції "Штурма Берліна" - військової операції радянської армії 25 квітня - 2 травня 1945 року.

За інформацією російських ЗМІ, до цього дійства приєдналось чимало військово-історичних клубів. На полігоні встановили кілька тисяч піротехнічних засобів для досягнення максимального ефекту подій 70-річної давнини.

Зазначимо, що російський канал організував онлайн-трансляцію реконструкції. Користувачі соцмереж з України здивовано та обурено відреагували на це дійство.

"Давайте запустимо в рекламу з орієнтацією на німців. Нехай посміються", - пишуть у Facebook.

Популярні новини зараз
Нова підстава для затримання та доставки до ТЦК: адвокат попередив всіх чоловіків Мобілізацію хочуть прискорити: роботу ТЦК переформатують ПФУ перевірить майно та покупки громадян: кому доведеться виживати без субсидії Штраф до 31 грудня: українці відбиратимуть гроші за яскраве святкування Нового 2026 року
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", спікер Палати представників Конгресу США Пол Райан висловив впевненість у тому, що Росія втручалась у президентські вибори.