Група південнокорейських вчених змогла створити першу в світі горілку, вживання якої йде на користь, а не на шкоду.

Алкоголь отримав назву O2 Lin і він, окрім традиційних інгредієнтів, містить насичений кисень. Завдяки останньому компоненту горілка стає таким собі кисневим коктейлем, який мало того, що не викликає похмілля, так ще й підвищує тонус і стимулює мозкову активність. Детально про результати експерименту вчені написали в періодичному виданні Чунгамського університету.

Вчені розповіли, що диво-біленька має загальнозміцнювальний вплив на людський організм, проте залишили в секреті, де і коли вона надійде у продаж.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що словацькі вчені створили унікальний вид кави, яка зовні нагадує звичайну воду.

Популярні новини зараз
Марк Фейгін передбачив введення військ НАТО в Україну, але для цього путін повинен зважитися на крайній крок Гречка, сіль, овочі стрімко дорожчають: українцям підказали 10 способів економії на їжі, можна зберегти 30% грошей Головне за ніч: Зеленський несподівано втер носа усім, путін стягує військову техніку до кордону з Грузією, а в Дегестані зводять барикади Багато українців будуть змушені викреслити молоко зі свого раціону: зростання на 25% не межа
Показати ще