Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров провів телефонні переговори з держсекретарем США Рексом Тіллерсоном, під час яких сторони обговорили розслідування Організація із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ) щодо атаки у сирійській провінції Ідліб.

Голова МЗС Росії висловив незадоволення позицією США у цьому питанні. Представники Вашингтону виступили у ОЗХЗ проти ініціативи Росії направити до Сирії інспекторів для перевірки тверджень про застосування хімзброї.

У Кремлі також наполягають на "об'єктивному розслідуванні інциденту у Сирії" під егідою ОЗХЗ.

Нагадаємо, 4 квітня війська Башара Асада застосували хімзброю у місті Хан Шейхун, внаслідок чого загинули десятки мирних мешканців. США відповіли на це авіаударами на сирійську військову базу.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Лавров обговорив з єгипетським колегою Самехом Шукрі ситуацію на Близькому Сході.

Популярні новини зараз
Замінять ТЦК: в Україні хочуть довірити мобілізацію роботам - подробиці Гроші на зимову комуналку: українцям приготували нові виплати – хто отримає Щоденні графіки відключення світла: чому неможливо прогнозувати на тиждень "Час спливає": експерт, який передбачав повномасштабне вторгнення, приголомшив новим прогнозом
Показати ще